Foto / Video

Stano Baláž, Ľudová hudba Stana Baláža

S chlapcami od NESTaudioOne sa mi spolupracuje veľmi dobre. Počas svojej hudobníckej praxe som mal možnosť viackrát participovať na rôznych projektoch a podujatiach, ktoré boli produkčne i postprodukčne zastrešené ich zvukovou réžiou. Či už to boli menšie komorné koncerty alebo veľké festivaly na otvorených priestranstvách, vždy ma príjemne prekvapil profi prístup, flexibilita, žánrová nevyhranosť, schopnosť pohotovo a racionálne riešiť problémy a vyhovieť požiadavkám interpreta, no v neposlednom rade aj akási pozitývna ,,človečina,, a ľudskosť, ktorá sa v showbiznise dnešnej progresívnej doby, bohužiaľ, dostáva do úzadia. Len tak ďalej chlapci, nech sa Vám darí a teším sa na ďalšie spoločné hudobné zážitky... : )
e-mail: opytajsabalaza@gmail.com

Ondrej Kandráč, Ľudová hudba Kandráčovci

S firmou NESTaudioONE som mal možnosť spolupracovať pri dvoch veľkých hudobných projektoch. Prvým bola známa Makovická struna v Bardejove a tým druhým bol koncert speváckych osobností s názvom A čija to chyža. V obidvoch prípadoch ide o koncerty, na ktorom hrá veľké množstvo muzikantov. Z tohto dôvodu sa práve na zvukovú stránku kladú vysoké nároky. Veľmi si cením odborné i ľudské hodnoty zvukárov z tejto firmy. Dokážu výborne zvládať stres i drobné technické prekážky, ktoré sa pri tvorbe takýchto podujatí vyskytnú. Výsledkom je spokojnosť diváka – vyplývajúca z kvalitného zvukového formátu.
e-mail: ondrej.kandrac@rozhlas.sk

Ladislav Kišeľák, vedúci súboru ŠARIŠAN

Chcem sa poďakovať firme NESTaudioONE za profesionálny prístup. Mali sme možnosť sa presvedčiť o ich kvalitách a odborných skúsenostiach na viacerých folklórnych podujatiach. Rád by som vyzdvihol finálny zvukový efekt bez rušivých momentov a citlivé ucho i empatiu zvukára pre folklór ako taký.
e-mail: sarisan@vadium.sk

PhDr. Vladimír Tarča umelecký vedúci, choreograf, KAMJANA Medzilaborce

Firma NESTaudioONE zabezpečuje u nás v Medzilaborciach, ozvučenie a osvetlenie Festivalu Kultúry a Športu - jednej z najväčších folklórnych slávností na Východnom Slovensku. Hneď pri našom prvom pracovnom stretnutí sme sa mali možnosť presvedčiť o obetavosti, serióznosti a odbornej úrovni chlapcov z NESTaudioONE. Tešíme sa na každú spoluprácu s nimi.
e-mail: mastsksk@stonlinebe.sk, tel.: 057 7321 288

Jozef Dereník umelecký vedúci, choreofraf, konateľ, TARKA - Folklórny súbor

Firma NESTaudioONE pre mňa znamená výborný zvuk, skvelý prístup, pohodu, spoľahlivosť a detailne, na mieru, premyslená zvuková, svetelná kulisa. Stále dokážu príjemne prekvapiť kreatívnymi nápadmi.
e-mail: oztarka@gmail.com

NESTaudioONE ďakuje za vyjadrenia zástupcov folklórnych súborov a ľudovej hudby na adresu našej firmy. Chceme sa poďakovať za nezabudnuteľný kultúrny zážitok, ktorý v nás pri vzájomnej spolupráci ostáva. Zároveň chceme vrele doporučiť programy a vystúpenia vyššie uvedených folklórnych činiteľov organizátorom kultúrnych podujatí ako aj širokej verejnosti. 

2019

2018

2017

2016

2015

© 2020 NEST s.r.o. • Všetky práva vyhradené Created by [BE]CREA